COMBY 4000 - průmyslový parní čistič

bPrůmyslový parní čistič a vysoce výkoný vodní vysavač

Další novinka italského veletrhu “Verona Pulire 2.0”

Profesionální dvoukomorový parní čistič vč. extraktoru páry s aktivním vstřikováním

 

 

Technické vlastnosti
Plynulá regulace páry ANO
Bojler 3500 W
Nádrž na vodu 5 litrů
Nádrž na chemii 5 litrů
Max. příkon 3600 W
Výroba páry 5,5 kg H2O/hr
Sací výkon 1200 Watt
Síla 230 V / 50 Hz - 15 Amp
Kapacita vakuum bin 7l
Teplota páry 178 ° C
Tlak páry 8 Bar
Hmotnost 38 kg
Rozměry 75 x 38 x 70 cm

Comby 4000 je průmyslová čistící technika o síle tlaku páry 8 bar a patří mezi parní čištící stroje, obsahující  POWER JET neboli funkci přístřiku chemie či vody. Tento průmyslový parní čistič vyroben z nerezové oceli a obsahuje kontinuální dvoukomorový systém u kterého je možné plnění kdykoliv během provozu. Comby 4000 je dodáván s integrovaným vakuovým systémem, který umožňuje současné použití páry čisticího prostředku a vysoce výkoného vysavačem zároveň.


Vysokoteplotní pára proniká hluboko do povrchu a doslova zabíjí Bakterie v celé řadě komerčních prostředí. Integrální vakuum zajišťuje, že povrchy zůstanou čisté a suché.

Parní čistič pro všechny průmyslové a komerční účely, nejtvrdší úklidové práce nejsou žádný problém pro Comby 4000! Partnerství vysoké teploty a silný parní tlak dokáže aby jste těžkou práci u jakéhokoli čistícího úkolu zvládly rychle, ekologicky a efektivně. Povrchy jsou ponechány nejen čisté, ale také zcela dezinfikované bez použití velkého množství chemikálií nebo čisticích prostředků, což vám ušetří čas i peníze.


Comby 4000 průmyslový parní vysavač umožňuje nezávislé použití vysoce kvalitního vakua a přehřátou páru zařízení, což je mnohem všestrannější než většina jiných parních strojů. K dispozici je také 5 l nádržka na čisticí prostředek (start vypínačem) nebo chemické látky, které mají být použity v procesu čištění a v případě potřeby byly nastavitelně regulovány.

Funkce parního čističe a vysavače COMBY 4000

 • Mokrý a suchý vysavač 
 • Parní čistič 
 • Parní čistič a vysavač současně 
 • POWER-JET (přístřik vody nebo chemie)

 

Příslušenství pro parní čističe a parní vysavač COMBY 4000

Kombinovaná tlaková/sací hadice, sada nástavců pro parní čištění, vysávání a kombinace funkcí. Volitelně: parní žehlička (Athena 6 bar), klepací turbokartáč s elektrickým pohonem, sací hadice s chromovaným teleskopickým nástavcem, koncovky pro suché i mokré vysávání, tenká parní hadice, různé typy kartáčků.

 

Aplikace techniky COMBY 4000:

 • Vnitřní a vnější čištění automobilů
 • profesionální úklidové služby
 • Veřejné hygienické potřeby
 • restaurace, nemocnice, školy, úřady, hotely a další
 • Profesionální čištění koberců služby
 • Rekonstrukce a stavby
 • Reklamní agentury (sundávání samolepek, odmaštění)