PARNÍ ČIŠTĚNÍ nejen KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ pro PROSTĚJOV, OLOMOUC, BRNO

JSME RODINNÁ FIRMA SPECIALIZOVANÁ NA ZDRAVÉ ČIŠTĚNÍ A ÚKLID S POMOCÍ SUCHÉ PÁRY.

Nabízíme své služby v soukromé i podnikatelské sféře.
Naší prioritou je zdraví a spokojenost našich zákazníků a nezatěžovat přírodu agresivními chemickými látkami.
Naší odměnou pak údiv, co pára dokáže.
Pokud je nezbytně nutné, používáme jen ekologicky šetrné čistící prostředky.

 

INTERIÉR BYTŮ A DOMŮ

eco steam

*Nabízíme jednorazový i pravidelný úklid.
*Čištění a úklid suchou párou nemovitost před nastěhováním dezinfikuje a odstraní pachy.
*Parní čištění bytů a domů určených k prodeji. Čistota osvěží nemovitost a zvýší jeho hodnotu.
Eco steam nabízí kompletní, šetrné a důkladné čištění interiéru nemovitosti, které zahrnuje:
Hloubkové čištění čalouněného nábytku a koberců bez promáčení.
Šetrné čištění koženého čalounění.
Čištění oken včetně rámů a žaluzií.
Čištění a dezinfekce hygienických prostor koupelny a wc.
Čištění kuchyňského vybavení včetně lednic a mrazáků.
Dokonalé čištění členitých povrchů i těžko dostupných míst, jako jsou radiátory. Čištění keramických obkladů a dlažby, včetně vyčištění spár. Suchá pára šetrně a dokonale vyčistí všechny druhy podlah bez chemie a s minimálním množstvím vody. Jen čištění párou dodá svěžest, kterou ničím nenahradíte....

PO NAŠÍ NAVŠTĚVĚ BUDE VÁŠ DOMOV VONĚT SVĚŽÍ ZDRAVOU ČISTOTOU BEZ ZATÍŽENÍ AGRESIVNÍ CHEMIÍ.

REALITY

hotelEco steam suchá pára zajistí dokonalé vyčištění a desinfekci nabízené nemovitosti k prodeji, či pronájmu, včetně eliminace pachů a tím zvýší hodnotu nemovitosti.

KOBERCE, ČALOUNĚNÍ A MATRACE

eco steamSuchou páru nejvíce oceníte při čištění autosedaček, koberců, čalounění a matrací, kde zničí bakterie, plísně, roztoče a pachy. Pára pronikne hluboko, zanechá povrch čistý, téměř suchý a nevytváří mokrý podklad pro tvorbu plísní a množení roztočů. Navíc vrací čalounění a kobercům původní barvy a svěžest. 

Pokud jde o čalounění z kůže, není šetrnějšího čištění. Bez škodlivé chemie vyčistí a obnoví původní svěžest a hebkost kůže.

FIRMY A ÚŘADY

firmyJednorázové i pravidelné čištění kancelářského nábytku, čalounění a koberců. Čištění suchou párou nevyžaduje dlouhodobé sušení. Po vyčištění je čalounění a koberce téměř suché.
Čištění a desinfekce hygienických prostor.
Dále nabízíme ECO STEAM CAR SERVIS.
Profesionálně vyčistíme Váš vozový park přímo u vás ve firmě. Po dokonalém čištění je auto ihned připravené k jízdě. Více zde..

HOTELY, PENZIONY, RESTAURAČNÍ ZAŘÍZENÍ

hotelEco steam Vám nabízí hloubkové čištění čalouněného nábytku, koberců a matrací bez promáčení. Vyčištění těžko dostupných míst, jako jsou radiátory.

Dokonalé čištění a dezinfekci koupelen a wc. Čištění spár u keramických obkladů a dlažby.
Dokonalého čištění, odmaštění a sterilizace kuchyňského vybavení dosáhnete jen za pomocí suché páry. Pára se dostane všude tam, kde chemie selže. Tak proč to nezkusit zdravě a ekologicky bez ní.
Nabízíme k zakoupení profesionální parní čistič a vodní vysavač v jednom, včetně bohatého příslušenství a poradenství. Více zde..

ORDINACE , DOMOVY S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU, ŠKOLY ,ŠKOLKY, FITNESS A WELLNESS

fotoSuchá pára zajistí dokonalou dezinfekci a sterilizaci lékařského prostředí. Bez zatížení agresivní chemií, vyčistí všechny druhy povrchů a podlah  s minimalním množstvím vody. Vyčistí a dezinfikuje prostory wc, koupelen a kuchyní. Dodá jim přirozenou svěžest a obnoví čistotu spár u dlažby a keramických obkladů. Do hloubky vyčistí koberce, křesla, židle, matrace i jiné zařízení.


Eco steam nabízí své služby také školkám a školám.
Prázdninové  a jednorázové úklidy. Čištění a dezinfekce koberců, čalounění a hraček, čištění radiátorů,  čištění hygienických prostor, včetně spár u dlažby a keramických obkladů, čištění tělocvičen a jejich vybavení.


Hygiena je nezbytně důležitá i ve fitness a wellness. Na Fitness  posilovacích strojích se vystřídá velké množství lidí. Suchá pára má sílu dezinfekce bez chemie, která lidem v kontaktu s pokožkou těla škodí.

Nabízíme možnost zakoupení profesionálního parního čističe a vodního vysavače v jednom, včetně bohatého příslušenství a poradenství. Více zde..

 

ukázky čištění