PRODEJ PROFESIONÁLNÍCH PARNÍCH VYSAVAČŮ

popis

Parní čištění je pro nás v úklidu životní styl dnešní doby a k němu patří i prodej našich každodenních pomocníků, za jejíž kvalitou si stojíme.

Máte-li zájem pořídit si do firmy, nebo domácnosti skutečně špičkový parní čistič a výkoný vodní vysavač, tak pro Vás ECO STEAM má to nejkvalitnější řešení na trhu. Ať už máte vyhlédnutý jakýkoliv přístroj, doporučujeme odložit své rozhodnutí a porovnat vyhlédnutý parní čistič s naší Athenou.

Naše nabídka pochází z kolébky parních čističů Itálie, kde má parní čištění 30 letou tradici. Jsou vyrobeny výhradně v Itálii i včetně příslušenství. Pára začíná být neodmyslitelnou součástí úklidu dnešní doby, díky své účinnosti a sterilizačním schopnostem. I z těžko dostupných míst odstraní nečistoty, plísně, mastnotu, organické nečistoty a zároveň zbaví alergenů, bakterií a zápachu. Po vyčištění bude povrch téměř suchý. Čištění párou je vysoce efektivní, ekologické a ekonomické. Při běžném znečištění není nutností použít chemické prostředky. Jen při silném znečištění se využije minimum ekologicky šetrné chemie a vody na rozdíl od jiných čistících strojů.
ECO STEAM VÁM NABÍZÍ SLUŽBY, PRODEJ, SERVIS A PORADENSTVÍ, jak a kde nejlépe využít parní čistitič a vodní vysavač ATHENA, včetně servisu, který při své kvalitě a samočistící schopnosti téměř nepotřebuje.

Ještě nedávno patřil parní čistič k výbavě domácnosti alergiků. Dnes si ho pořizují lidé, kteří si chtějí ulehčit úklid a především jim záleží na jejich zdraví a zdraví jejich dětí. Jen úklid bez chemie je opradu dokonalý. Athena je vhodná  svými rozměry pro domácnosti i do všech oborů podnikání. Její bohaté příslušenství a všestranost Vám usnadní úklid a práce s ní bude přijemná.

Pokud momentálně váháte nad koupí parního čističe, který svou silou vyčistí a dezinfikuje vše bez použití chemie a současně vysává všechny nečistoty, tak volejte 777 80 66 88 nebo pište info@ecosteam.cz a my Vám rádi odpovíme na všechny dotazy.

MADE IN ITALY

Všechny nabízené produkty jsou vyrobeny výhradně v Itálii,v souladu s pravidly CE, včetně komponentů, aby byla zajištěna maximální
spolehlivost, účinnost a životnost.

ECO STEAM NABÍDKA

ATHENA 6 - Profesionální parní čistič a vodní vysavač v jednom s funkcí POWER-JET. 

ATHENA 8 PRO - Profesionální parní čistič a vodní vysavač s funkcí POWER-JET. 

COMBY 4000 - Průmyslový parní čistič a vodní vysavač s funkcí POWER-JET. 

příslušenství

možnost nákupu na splátky cofidis