ATHENA 8 PRO - profi parní čistič a vodní vysavač

cParní čistič a vysoce výkoný vodní vysavač s rotačním separátorem.

Novinka italského veletrhu “Verona Pulire 2.0”

Profesionální dvoukomorový parní čistič vč. extraktoru páry s aktivním vstřikováním.

 

 

 

Technické vlastnosti
Plynulá regulace páry ANO
Bojler 3000 W
Funkce POWER JET ANO (přístřik chemie)
Max. příkon 3400 W
Materiál bojleru nerez ocel
Sací výkon 1200 Watt
Napájecí Síla 230 V / 50 Hz - 15 Amp
Teplota páry 170 ° C
Tlak páry 8 Bar
Hmotnost 11 kg
Rozměry 37 x 30 x 50 cm

PROFESIONÁLNÍ PARNÍ ČISTIČ A VYSAVAČ "ATHENA PRO"

Athena PRO je také první parní čistič a výkoný vodní vysavač s extraktorem chemie, u kterého můžete dosáhnout tlaku páry až 8 bar. Je to profesionální, silné a ekologické zařízení které je oblíbené například v automyčkách díky výborné manipulaci a velikosti. Není třeba měnit filtry nebo sáčky, protože využívá přirozené vlastnosti vody a také vyniká svým samočištěním jako u ATHENY 6. Pára pro čištění zajistí maximální hygienu a čistotu respektující životní prostředí. Vysokoteplotní pára proniká hluboko do povrchu a doslova zabíjí Bakterie v celé řadě komerčních prostředí. Integrovaný výkoný vodní vysavač zajišťuje, že povrchy zůstanou dokonale suché i při větším namočení povrchu.

 

ATHENA 8 PRO - parní čistič a vodní vysavač

Parní čistič a vodní vysavač s výkonem 8 BAR / 3000 W je profesionální pracovní síla, která se svým výkonem osloví kdejakého profesionála či uklídovou firmu. Tento průmyslový parní čistič si poradí s běžným znečištěním i se léty zašlou špínou. Parní čistič ATHENA 8 PRO Vám také ušetří přibližně 5.800,- ročně za nákup čistících prostředků a úklidového náčiní potřebného k důslednému úklidu. S parním čističem ATHENA 8 PRO budete uklízet levně, ekonomicky, efektivně a rychle. Po předvedení parního čističe ATHENA 8 PRO zjistíte, že Vám k úklidu stačí  170° páry s tlakem 8 BAR a výkoným vodním vysavačem. Výsledek čištění párou je dokonalý a plně ekologický (žádný plastový odpad a agresivní chemie). Stačí Vám pouze zdroj vody a el. zásuvka na 220W. Tento parní čistič ATHENA lze také využívat průmyslově jako pracovní sílu, jeho efekt je totiž obrovský.

Funkce parního čističe a vysavače ATHENA PRO

 • Mokrý a suchý vysavač 
 • Parní čistič 
 • Parní čistič a vysavač současně 
 • POWER-JET (přístřik vody nebo chemie)

 

Příslušenství pro parní čistič a parní vysavač ATHENA PRO

Kombinovaná tlaková/sací hadice, sada nástavců pro parní čištění, vysávání a kombinace funkcí. Volitelně: parní žehlička, sací hadice s teleskopickým nástavcem, koncovky pro suché i mokré vysávání, tenká parní hadice, různé typy kartáčků.

Aplikace techniky ATHENA PRO:

 • Vnitřní a vnější čištění automobilů
 • profesionální úklidové služby
 • Veřejné hygienické potřeby
 • restaurace, nemocnice, školy, úřady, hotely a další
 • Profesionální čištění koberců služby
 • Rekonstrukce a stavby
 • Reklamní agentury (sundávání samolepek, odmaštění)